Contactgegevens

 

Alle contactgegevens op een rij:

theo rietbergenTheo Rietbergen
Algemeen directeur
T: +31(0)6 512 171 17
E: theo@ttpconcepts.nl

sabrina_ovaalSabrina Pollé
Accountmanager 
T: +31(0)6 38 06 36 39
E: sabrina@ttpconcepts.nl

sjoerd_ovaalSjoerd van der Burg
Accountmanager 
T: +31(0)6 38 06 36 21
E: sjoerd@ttpconcepts.nl

hans_ovaalHans Haverkamp
Accountmanager 
T: +31(0)6 200 18 234
E: hans@ttpconcepts.nl

Julian Kwee

Accountmanager 
T: +31 (0)6 542 27 261
E: julian@ttpconcepts.nl

Rachid Toub

Accountmanager Private Labels
T: +31 (0)6 440 07 471
E: rachid@ttpconcepts.nl


TTP Concepts Binnendienst Rosenthal groep
Ordelven 1
5056 DC Berkel-Enschot

T +31 (0)6 426 42 817 Sabrina Brakel
F +31 (0)492 841 846
E rosenthal@ttpconcepts.nl
I www.rosenthal.de

patrick lapienPatrick Lapien
Digital & Officemanager
T: +31(0)6 248 98 202
E: patrick@ttpconcepts.nl

Belinda Piestroom
Office Manager Digital Sales
T: +31 (0) 6 14 61 57 17
E: belinda@ttpconcepts.nl

sabrinabSabrina Brakel-Robbe
Officemanager
T: +31 (0)6 42 64 28 17
E: sabrinab@ttpconcepts.nl

Monique Rinkes

Facility manager

E: monique@ttpconcepts.nl

 

Patrick Cuevas
Host Berkel-Enschot

E: patrickc@ttpconcepts.nl


Showroom TTP Concepts
Ordelven 1
5056 DC Berkel-Enschot
kantoor-tilburg@ttpconcepts.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTP Commerciële Dienst binnendienst
binnendienst_hoekig
alle merken behalve Rosenthal groep
Schrijnwerkersweg 15
NL 1786 PC Den Helder
T: +31(0)223 673 904
F: +31(0)223 660 426
E: verkoop@ttp-commercieledienst.nl
www.ttpconcepts.nl
Rabobank Den Helder, nr.: 16.18.22.045
Rabobank IBAN nr: NL65RABO0161822045
SWIFT Code: RABO.NL.2U
Kamer van Koophandel Alkmaar: 36011582
BTW nr. NL006287190B01
Bereikbaar van 7.30 uur - 18 uur

Hoofd Binnendienst :
Danielle Leenders, Vepabins
E: leenders.d@vepabins.nl
Binnendienst medewerkers :
Doke Rooijakkers
E: rooijakkers.d@vepabins.nl
Isabel Wiegman
E: wiegman.i@vepabins.nl
Marjon Tenniglo
E: tenniglo.m@vepabins.nl

Service en klachten :
TTP Concepts Service
E: slot.d@vepabins.nl

Inkoop:
Danny Bouman
E: bouman.d@vepabins.nl 
Erwin Wever
E: wever.e@vepabins.nl
Anton Reinbergen
E: reinbergen.a@vepabins.nl

Debiteuren:
Joke Duineveld
E: duineveld.j@vepabins.nl 
Elma Nederveen
E: nederveen.e@vepabins.nl
Mariska Brink
E: brink.m@vepabins.nl

IT :
Maikel Boterman
E: boterman.m@vepabins.nl

Interhal
Takkebijsters 47
4817 BL Breda
E: info@interhal.nl

 

X