Theo Rietbergen

Theo Rietbergen

Algemeen directeur

T: +31(0)6 51 21 71 17
E: theo@ttpconcepts.nl

Mareille Stofberg

Mareille Stofberg

Directeur

T: +31 (0)6 34 49 75 31 
E: mareille@ttpconcepts.nl

Sjoerd van der Burg

Sjoerd van der Burg

Key Accountmanager

T: +31(0)6 38 06 36 21
E: sjoerd@ttpconcepts.nl

Julian Kwee

Julian Kwee

Accountmanager

T: +31 (0)6 54 22 72 61
E: julian@ttpconcepts.nl

Wilma Beukema

Wilma Beukema

Accountmanager

T: +31 (0)6 18 29 94 98
E: wilma@ttpconcepts.nl

Karin Mulder

Karin Mulder

Accountmanager

T: +31 (0)6 38 06 36 39
E: karin@ttpconcepts.nl

Koen Heyvaert

Koen Heyvaert

Accountmanager BeLux

T: +32 475/ 83 30 87
E: koen@ttpconcepts.be

Carin Broere

Carin Broere

Accountmanager BeLux

T: +31 6 57580037
E: carin@ttpconcepts.nl

 

Bas van Assouw

Bas van Assouw

Hoofd Binnendienst

T: +31 (0)6 -248 98 202
E: bas@ttpconcepts.nl

Janine Boel

Janine Boel

Marketing & communicatie

T: +31(0)6 14 61 57 17
E: janine@ttpconcepts.nl

Patricia Capone

Office medewerker binnendienst

T: +31 (0)6 34 06 23 60
E: patricia@ttpconcepts.nl

Michiel Pleijter

Michiel Pleijter

Merchandising & standbeheer

T +31 (0)6 51 83 43 21

 

Belinda Pielstroom

Belinda Pielstroom

Office medewerker Rosenthal Group

T:+31 (0)6 42 64 28 17
E: belinda@ttpconcepts.nl

 

Miranda van der Gracht

Miranda van der Gracht

Styling en showroombeheer

T:+31 (0)6 23 26 89 11
E: miranda@ttpconcepts.nl

Babet van Amelsvoort

Babet van Amelsvoort

Facilitair medewerker

E: babet@ttpconcepts.nl
M:+31 (0)6 29 45 84 30 

 

Danielle Leenders

Hoofd binnendienst Den Helder

E: leenders.d@vepabins.nl
T: +31 (0)223 67 39 04

 

Isabel Wiegman

Binnendienst medewerker

E: wiegman.i@vepabins.nl
T: +31 (0)223 67 39 04

Marjon Tenniglo

Binnendienst medewerker

E: tenniglo.m@vepabins.nl
T: +31 (0)223 67 39 04

Dominique Slot

TTP Concepts Service

E: slot.d@vepabins.nl
T: +31 (0) 223 67 39 04

Erwin Wever

Inkoper

E: wever.e@vepabins.nl 
T: +31 (0) 223 66 83 83

Anton Reinbergen

Inkoper

E: reinbergen.a@vepabins.nl 
T: +31 (0) 223 66 83 83

Joke Duineveld

Debiteuren

E: duineveld.j@vepabins.nl 
T: +31 (0) 223 66 83 83

Elma Nederveen

Debiteuren

E: nederveen.e@vepabins.nl 
T: +31 (0) 223 66 83 83

Maikel Boterman

IT

E: boterman.m@vepabins.nl 
T: +31 (0) 223 66 83 83

Peter Gerrist

IT

E: gerrist.p@vepabins.nl
T: +31 (0) 223 66 83 83

X